Regulamin sklepu sensefashion.pl


1. Korzystanie ze strony sensefashion.pl jest dobrowolne.

2. Aby złożyć zamówienie trzeba posiadać konto w serwisie.

3. Zapisanie się do newslettera oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych.

4. Dane osobowe podane o których mowa w pkt. 2 i 3 są wykorzystywane i gromadzone w celu realizacji zamówień oraz przesyłania oferty sklepu.

5. Każdy użytkownik ma prawo do wglądu, zmiany oraz usunięcia danych osobowych.

6. Dane osobowe podane podczas rejestracji konta i złożenia zamówienia mogą być przekazywane firmom odpowiedzialnym za dostawę m.in. Poczta Polska i służą jedynie do realizacji dostawy.

7. Usunięcie danych osobowych o których mowa w pkt. 5 następuje na wyraźne zgłoszenie przez osobę korzystająca z serwisu i następuje po rozliczeniu wszystkich transakcji, co jest rozumiane jako dokonanie regulacji wszystkich zobowiązań przez osobę korzystającą z serwisu wobec sklepu sensefashion.pl oraz otrzymania od sklepu wszystkich zamówonych produktów.

8. Aby dokonać usunięcia danych osobowych, o których mowa w pkt. 7. należy zgłosić chęć usunięcia konta przez email na który jest zarejestrowane konto w sklepie sensefashion.pl

9. Rejestracja w serwisie oraz w newsletterze oznacza akceptację regulaminu.

10. Dostawa jest realizowana głównie przez Pocztę Polską, chyba, że istnieje inna opcja wyboru w panelu klienta. Wtedy dostawa zostanie zrealizowana zgodnie z wyborem.

11. Zatwierdzenie koszyka jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia i zawarciem umowy.

12. Sensefashion.pl dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wysyłkę w ciągu 3 dni od otrzymania przelewu na konto za zakupione towary.

13. Sensefashion.pl dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć towar wolny od wad. Przez towar wolny od wad rozumie się towar zgodny z opisem w przypadku sprzedaży artykułów używanych.

14. W przypadku, gdy zakupu dokonał konsument w rozumieniu kodeksu cywilnego przysługuje mu prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od dnia zawarca umowy.

15. Klient odstępujący od umowy powinien dokonać odesłania produktów do 14 dni od zawarcia umowy.

16. Koszt odesłania produktów ponosi osoba odstępująca od umowy.